Menu
Sepetim

Kısa süreliğine tüm ürünlerde %25 indirim

Hakkımızda           Market tarzı tekstil mağazası konsepti ile yakaladığı maliyet avantajını müşterilerine yansıtarak hesaplı ve kaliteli alışverişin adresi olan Pamtime Çocuk Giyim; www.pamtime.com siz müşterilerimizin de teveccühüyle kısa zamanda yurt içinde 4 mağazası ve 50'den fazla çalışanıyla 2.000 m2 satış alanına ulaştı.


           Üreticilerden aldığı ürünleri satan Pamtime Çocuk Giyim, ürün seçebilme avantajı ile her yıl 500'den fazla markaya ait 60.000'den fazla çeşit ürünü siz müşterilerimizin beğenisine sunmaktadır.


            Pamtime Çocuk Giyim reyonlarında hamile elbisesi ve hastane çıkışları ile tanıştığımız anne ve çocuk ile 14 yaşına kadar ihtiyacı olacak olan tüm tekstil, beslenme gereçleri ve taşıma gruplarını kapsayan geniş ürün yelpazesini her geçen gün daha da genişletiyoruz.


            Mağazalarımızın bulunmadığı şehirlerden aldıkları hediyelerle ürünlerimizi deneme fırsatı bulan vatandaşlarımızın yoğun talepleri ile açtığımız www.pamtime.com üzerinden de mağazalarımızla aynı fiyat ve imkanlarla tüm Türkiye'den tek tıkla güvenli bir şekilde zahmete girmeden alışveriş yapabilirsiniz.


            Türkiye'nin bir çok noktasında yerli ve yabancı hedef kitleye hitap eden Pamtime Çocuk Giyim "hem kaliteli, hem de 365 gün indirimli" sloganıyla Türkiye'ye hizmet vermeye devam ediyor.


             Pamtime Çocuk Giyim "0-14 Yaşta Yok Yok" ilkesinin gereğini öz sermayesi ile büyüyerek yerine getirmeye devam edecektir.

Misyonumuz

              Kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla, mutlu çalışanların etkileyici hizmet kalitesi ile ihtiyaç duyulan her noktada müşterimizle buluşturmak.

Vizyonumuz


             Yurt içi ve yurt dışın da öz, sermayemizle büyüme hedeflerimizi geliştirerek, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetiyle bebe, çocuk ve anne mağazacılığı sektörün de öncü firma olmaktır.


Değerlerimiz  • Kaliteli hizmet sunmak
  • Dürüst olmak
  • Güler yüzlü olmak
  • Sonuç odaklı olmak
  • Değer katmak
  • Hoşgörülü olmak
  • Gelişim odaklı olmak
  • Çevreyi korumak


Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirisniz!